razor

Nasza firma w branży usług leśnych działa od 1994r. Duże doświadczenie nabyte przez wiele lat oraz zaawansowany techniczenie park maszyn pozwala Nam świadczyć usługi takie jak hodowla i ochrona lasu, renowacja łąk śródleśnych, wylesiania i usuwanie podszytu pod liniami energetycznymi, gazociągowymi, pozyskanie i zrywka drewna.


wycinka drewna

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z wycinką drzew. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala Nam na szybką i bezpieczną realizację takiej usługi.

   

 

 

 

 

 


zalesienia:

 

Nasza firma oferuje również zalesienia, profesjonalnie i szybko.
         

 

 

 

 

 

 

 


usuwanie podszytu pod liniami energetycznymi  

 

 

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest precyzyjne zabezpieczenie linii energetycznych, firma Juralas będzie odpowiednim wyborem. Oferujemy: usuwanie podszytu pod liniami energetycznymi,
wycinanie samosiejek z nieużytków i działek, pod liniami wysokiego napięcia, karczowanie krzaków, usuwanie drzew, ścinanie drzew przy drogach Krajowych, wyręby drzew przemysłowych.  

 

 

 

 

   
rozdrabnianie gałęzi:

Rozdrabnianie gałęzi to jeden z etapów prac porządkowych w ogrodach i na działkach. Jednak dużo kłopotów sprawiają twarde zdrewniałe części roślin. Dlatego nasza firma oferuje usługi rozdrabniania gałęzi oraz innych pozostałości. Zapraszamy do współpracy.